loading

up

EVDEKİ KURS EDUGINEER A.Ş. | Online Eğitim Merkezi

KULLANIM KOŞULLARI

Tüm kullanıcılara www.evdekikurs.com adresli eğitim sistemini ücretsiz deneme hakkı verilerek sistemin ne olduğu, sunulan hizmetlerin bileşenleri ve sistemin işleyişi hakkında bilgi edinmeleri sağlanmaktadır.

www.evdekikurs.com adresinden eğitim hizmeti satın almış olan kullanıcılar; deneme sürümünü kullanmış, sunulan hizmeti ve bu hizmetin bileşenlerini kavramış ve bu ürünü (sistemi) beğenmiş demektir.

www.evdekikurs.com adresinden yapılan alışverişler tamamen kullanıcının bilinci dâhilinde gerçekleştirilen eylemlerdir.

www.evdekikurs.com , Kullanım Sözleşmesi maddelerinden herhangi birinde belirtilen kuralın / kuralların ihlal edildiğini tespit etmesi durumunda kullanıcının satın aldığı hizmeti durdurabilir.

www.evdekikurs.com durdurulan hizmeti vermeme hakkına sahiptir. Bu nedenle satın alınan ya da durdurulan paketlerin iptali veya iadesi yapılmayacaktır.

Garanti Koşulları www.evdekikurs.com ‘un doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkabilecek, nedensel ya da tesadüfi gelir ve menfaat kayıpları, işe zorunlu ara verilmesi, program veya diğer verilerin kaybedilmesi gibi durumlardan www.evdekikurs.com kesinlikle sorumlu tutulamaz.

www.evdekikurs.com sistemi olduğu şekli ile kullanıcıya sunulmuş olup yukarıda bahsedilen durumların meydana gelmeyeceğini veya içeriklerin tam, doğru ve kullanışlı olduğunu taahhüt etmez. www.evdekikurs.com hiçbir şeye bağlı olmaksızın içeriğinin tamamını veya bir kısmını değiştirmeye, kaldırmaya veya yenisini eklemeye yetkilidir.